Znajdź nas w Google+

o nas


 

Czym jest Tęczowy Domek?
Tęczowy Domek to takie kolorowe miejsce dla maluszków, w którym bezpiecznie i z uśmiechem dzieci ucząc się i bawiąc poznają świat i innych ludzi (inne dzieci przede wszystkim :). Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do przedszkola lub zapewnienie alternatywy dla pierwszego roku w przedszkolu i ogólny rozwój społeczny, intelektualny oraz emocjonalny dziecka. Prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie - z jednej strony o ogromnej wiedzy i umiejętnościach, z drugiej po prostu z wielkim sercem dla dzieci i poczuciem odpowiedzialności.
 
Tęczowego Domku nie reklamujemy - klienci sami przychodzą znając nasze standardy i polecają nas innym rodzicom. Dzieci uwielbiają kolorowe, czyste, obszerne sale i nasze przyjazne podwórko, zabawki oraz uśmiechnięte Panie, a rodzice mogą oczekiwać wsparcia i rad wychowawczych. Dodatkowym atutem (i niemałą atrakcją dla dzieci) są zajęcia z językiem angielskim oparte na naszej licencjonowanej metodzie Teddy Eddie. Za każdym razem Miś Eddie ku uciesze dzieci wyskakuje ze swojej skarpety, aby nauczyć dzieci czegoś nowego.
 
Jaki jest związek Tęczowego Domku z CLAN4YOU?
Tęczowy Domek jest integralną częścią CLAN4YOU i znajduje się w naszej siedzibie w Tarnowskich Górach, a pieczę nad całością sprawują doświadczeni kierownicy i metodycy, czuwający nad organizacją zajęć oraz zapewniający opiekę metodyczną
.

                                                                             

undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by